Facebook Centrum Pro Dvojcata Logo Daruj

Aktuality

Konference ŽIVOT S DVOJČATY-DVOJNÁSOBNÁ RADOST 16. října 2018

Vážená dvojčata, rodiče dvojčat, zájemci o život s dvojčaty,

Centrum pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty si Vás dovoluje pozvat na 7. konferenci "ŽIVOT S DVOJČATY - DVOJNÁSOBNÁ RADOST".

Konference se koná 16. října 2018 od 9:00 do 15:30 v Centru na adrese: náves Svobody 41, Olomouc - Holice (1. patro v budově pošty).

Na své si přijdou nastávající rodiče, rodiče předškolních dětí, odborníci a všichni co se o život s vícerčaty zajímají.

Rodičům nabízíme využití dětského koutku ve vedlejší místnosti za dohledu asistentek (počet a věk dětí musí být nahlášeno v přihlášce).

Přihlášku, program, časový rozvrh, anotace přednášek a organizační informace naleznete ZDE.

Těšíme se na Vás!

Nové příspěvky v sekci POVZBUZENÍ k přečtení právě pro vás :)

Na stránkách www.dvojcata.net máme v hlavním menu sekci "POVZBUZENÍ" pro maminky, rodiče, kteří si třeba s tak početnou rodinou neví rady nebo neví jak vše mohou zvládnout.

URČITĚ STOJÍ ZA PŘEČTENÍ - možná se v příbězích uvidíte právě vy a možná se i zasmějete :)

Nově jsme přidali i příběh maminky tří dětí Lucie Ernstové, kterou možná znáte z kurzů. Lucie je dlouholetá propagátorka a lektorka kurzů kontaktního rodičovství, zdravého nošení a vázání šátku, zdravého přebalování, bezplenkové komunikační metody, předporodní přípravy a kurzů zdravého stravování.
Facebook: Kontaktní rodičovství s dvojčaty a vícerčaty - podpůrná skupina
 

Pravidelně dostáváme od ostatních rodičů dvojčat, ať už budoucích nebo stávajících, zpětnou vazbu oceňující sekci Pozbuzení na našem webu www.dvojčata.net. Potvrzují nám, že jim životní příběhy jiných rodin velice pomohly. Dodaly jim odvahu a díky nim přestaly mít obavy, jak život s dvojčaty zvládnou. Rodiče, kteří se dostali do komplikované životní situace, získali přečtením zkušeností ostatních rodin světlou naději do budoucna.
Prosíme vás tímto, abyste přispěli i Vy svým alespoň krátkým příběhem, zamyšlením, svými vlídnými slovy či radami do naší sekce a pomohli nám měnit dvojnásobnou starost na dvojnásobnou radost. Příspěvky můžete zasílat na náš email.

Děkujeme Vám!