Facebook Centrum Pro Dvojcata Logo Daruj

Aktuality

Přispěli jsme na terapii pro Julinku.

Podařilo se nám získat finanční příspěvek na rehabilitační pobyt pro Julinku v Complex Therapy.

DĚKUJEME VŠEM DÁRCŮM, KTEŘÍ SE FINANČNĚ PODÍLELI!!!

Dvojčátko Julinka má vzácný Angelmanův syndrom. Je nutná celodenní a celoživotní asistence. Toto postižení doprovází řada zdravotních komplikací, kvůli kterým navštěvuje mnoho specialistů (fyzioterapeut, ergoterapeut, raná péče, logoped, psychiatr, psycholog, neurolog). Angelmanův syndrom je neléčitelný, avšak dají se potlačovat některé jeho příznaky opakovanou speciální terapií, ta ale není hrazena pojišťovnou. 

FINANČNĚ PODPOŘIT JULINKU MŮŽETE STÁLE A KDYKOLIV, aby byla léčba efektivní, musí být opakována.

Julince držíme pěstičky, je to moc šikovná a statečná holčička.

Julinčin příběh si můžete přečíst na našich stránkách v sekci Příběhy nebo na facebooku Julinčiny kudrliny.

Nové příspěvky v sekci POVZBUZENÍ k přečtení právě pro vás :)

Na stránkách www.dvojcata.net máme v hlavním menu sekci "POVZBUZENÍ" pro maminky, rodiče, kteří si třeba s tak početnou rodinou neví rady nebo neví jak vše mohou zvládnout.

URČITĚ STOJÍ ZA PŘEČTENÍ - možná se v příbězích uvidíte právě vy a možná se i zasmějete :)

Nově jsme přidali i příběh maminky tří dětí Lucie Ernstové, kterou možná znáte z kurzů. Lucie je dlouholetá propagátorka a lektorka kurzů kontaktního rodičovství, zdravého nošení a vázání šátku, zdravého přebalování, bezplenkové komunikační metody, předporodní přípravy a kurzů zdravého stravování.
Facebook: Kontaktní rodičovství s dvojčaty a vícerčaty - podpůrná skupina
 

Pravidelně dostáváme od ostatních rodičů dvojčat, ať už budoucích nebo stávajících, zpětnou vazbu oceňující sekci Pozbuzení na našem webu www.dvojčata.net. Potvrzují nám, že jim životní příběhy jiných rodin velice pomohly. Dodaly jim odvahu a díky nim přestaly mít obavy, jak život s dvojčaty zvládnou. Rodiče, kteří se dostali do komplikované životní situace, získali přečtením zkušeností ostatních rodin světlou naději do budoucna.
Prosíme vás tímto, abyste přispěli i Vy svým alespoň krátkým příběhem, zamyšlením, svými vlídnými slovy či radami do naší sekce a pomohli nám měnit dvojnásobnou starost na dvojnásobnou radost. Příspěvky můžete zasílat na náš email.

Děkujeme Vám!