Facebook Centrum Pro Dvojcata Logo Daruj

Pro rodiny = chcete asistenta/ku?

PRO RODINY Jste rodina dvojčat nebo vícerčat? Bydlíte v Olomouci a blízkém okolí? Jsou Vaše děti 8 let a byste k ...

PRO RODINY

Jste rodina dvojčat nebo vícerčat? Bydlíte v Olomouci a blízkém okolí? Jsou Vaše děti mladší 8 let a chtěli byste dostat svého asistenta, který Vás bude doprovázet k lékaři a na rehabilitaci, pomáhat při volnočasových aktivitách nebo Vám s dvojčaty pomůže u Vás doma? Stačí zkontaktovat koordinátorku programu Asistent do rodiny.

Podmínky pro poskytování služby:

- zájem rodiny do programu vstoupit
- bydliště v Olomouci a okolí
- věk dvojčat a vícerčat do 8 let
- uzavření Dohody o podmínkách poskytování služby v programu Asistent do rodiny

Koordinátorka si s Vámi domluví schůzku, na které Vás blíže seznámí s programem a zodpoví všechny Vaše dotazy. Buďto přímo na dané schůzce nebo později doma vyplníte Vstupní dotazník, který je zaměřen na Vaše kontaktní údaje a bližší informace o Vašich dětech (jejich dovednostech aj.), který pak bude sloužit k seznámení asistentky s Vašimi dětmi dříve, než se setkáte.
Koordinátorka se snaží každé rodině sehnat asistentku, tak aby se sešly časově, alespoň trochu místně a oblastí, ve které je třeba pomoci.
Upozorňujeme, že může nastat situace, kdy koordinátorka některé z rodin asistentku nesežene – je potřeba s tím předem počítat. Vždy záleží na časovém rozvrhu asistentky a rodiny a také na počtu asistentů, které máme k dispozici.

Přihlašovat se do programu můžete kdykoliv, Váš zájem vítáme!
Zkontaktujte koordinátorku programu Bc. et Bc. Lucii Ševčíkovou:
telefon: +420 730 521 788
e-mail:  asistentsdvojcaty@gmail.com