Facebook Centrum Pro Dvojcata Logo Daruj

O konferenci

Pozvánka

Centrum pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty si Vás dovoluje pozvat na 7. konferenci "ŽIVOT S DVOJČATY - 16. 2018 / 9:00 - v ...

Pozvánka

Centrum pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty

si Vás dovoluje pozvat na 7. konferenci

"ŽIVOT S DVOJČATY - DVOJNÁSOBNÁ RADOST".

TERMÍN: 16. října 2018 / 9:00 - 15:30

MÍSTO: sídlo Centra, náves Svobody 38/41, Olomouc-Holice (1. patro v budově pošty)

Opět jsme pozvali odborníky, kteří se věnují rodinám s dvojčaty a rádi se podělí o své znalosti a zkušenosti.

Podrobný program pro Vás dokončujeme a už teď víme, že se můžete těšit!

V dopoledním bloku se můžete těšit např. na téma Reakce staršího sourozence na narození dvojčat, Kojení dvojčat, Praktické rady s výběrem pomůcek, kočárku,.. Jaké potřeby jsou zbytečné a které potřebné, Jak vše dopředu zorganizovat.

V odpoledním bloku tradičně proběhne Meziregionální setkání klubů dvojčat a vícerčat, neziskových organizací, prodejců, rodičů a všech, kteří se zajímají o téma dvojčat. Toto jedinečné setkání nám opět umožní naplánovat další společné aktivity na rok 2018/2019.

I pro letošní rok nabízíme využití dětského koutku, který umožní rodinám s dětmi se pohodlně účastnit programu. Celodenní využití dětského koutku pod dohledem asistentek, pro děti účastníků konference, je za poplatek 50Kč/dítě. Maminka/rodiče mají děti na dosah, ve vedlejší místnosti, kde budou vaše děti pod dohledem asistentek. V případě potřeby vás asistentka přivolá. Pro větší pohodu dětí uvítáme využití dětského koutku se svým vlastním hlídáním (babička, tatínek, teta, ...). Kapacita je omezena. Děti je nutno nahlásit v přihlášce na konferenci do 9.10.2018. PŘIHLÁŠKA

Konfereční poplatek na celodenní konferenci je 100Kč při platbě předem převodem na účet a 130Kč při platbě v hotovosti na místě.
Konferenční poplatek bude využit na pokrytí nákladů spojených s realizací konference. Mj. zahrnuje také dopolední a odpolední občerstvení. 

I letos se podařilo udržet symbolický účastnický poplatek díky finanční podpoře MPSV ČR, Olomouckého kraje a města Olomouc.
Nízké vstupné je nastaveno s ohledem na finanční náročnost života s dvojčaty. Využijte tuto příležitost i vy a přijeďte za námi!

Přijměte srdečné pozvání od olomouckého Centra pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty, které jako každý rok i letos připraví konferenci tak, aby jsme se všichni cítili příjemně!

Za tým Centra Mgr. Zuzana Staroštíková